Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3G CL, Datum: zaterdag 9 maart, 19:00, Speellocatie: Hunsowhal, Zuiderdiep 33, 9571BB 2e Exloërmond Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3H CL, Datum: zaterdag 9 maart, 19:00, Speellocatie: Hunsowhal, Zuiderdiep 33, 9571BB 2e Exloërmond Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3H CB, Datum: zaterdag 16 maart, 19:00, Speellocatie: Hunsowhal, Zuiderdiep 33, 9571BB 2e Exloërmond Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3H AC, Datum: vrijdag 22 maart, 21:00, Speellocatie: De Zon, Leeuw 1, 7891TS Klazienaveen Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3H JC, Datum: zaterdag 13 april, 19:00, Speellocatie: Ter Apel, Heemker Akkerstraat 6, 9561KD Ter Apel
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-03-202420:00 uur Sudosa-Desto HS 6 - V.E.B.'98 HS 1Sporthal Olympus, Mr. Groen van Prinstererlaan 1009402KG Assen
09-03-202417:00 uur V.E.B.'98 MB 1 - Oranje Nassau MB 1De Splitting, Noorderdiep 123 A9521BC Nieuw-Buinen
09-03-202417:00 uur V.E.B.'98 MC 1 - Emmen'95 MC 2De Splitting, Noorderdiep 123 A9521BC Nieuw-Buinen
09-03-202419:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - M.S.K. DS 2De Splitting, Noorderdiep 123 A9521BC Nieuw-Buinen
09-03-202419:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - Betech Olhaco DS 7
09-03-202419:00 uur V.E.B.'98 DS 3 - Action DS 3
14-03-202419:00 uur V.C.Z. DS 3 - V.E.B.'98 DS 2Huus van Sport en Cultuur Zuidwolde, Zuider Esweg 1 a7921JC Zuidwolde
16-03-202409:00 uur Thriantha N5 2 - V.E.B.'98 N5 2De Kampen, De Kampen 207761CK Schoonebeek
16-03-202409:30 uur Emmen'95 N5 4 - V.E.B.'98 N5 2De Kampen, De Kampen 207761CK Schoonebeek
16-03-202417:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - BBQ Time Tjoba HS 1Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
16-03-202417:00 uur V.E.B.'98 MB 1 - Oostermoer MB 1Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
16-03-202417:00 uur V.E.B.'98 MC 1 - Sudosa-Desto MC 3Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
16-03-202419:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Deko DS 1Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
16-03-202419:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - Set Up/B DS 3Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
16-03-202419:00 uur V.E.B.'98 DS 3 - Deko DS 2
22-03-202421:00 uur BBQ Time Tjoba DS 4 - V.E.B.'98 DS 3
23-03-202410:30 uur V.E.B.'98 N5 1 - Emmen'95 N5 3't Brughuus, Vrijheidslaan 117876GJ Valthermond
23-03-202411:00 uur En Bloc N5 2 - V.E.B.'98 N5 1't Brughuus, Vrijheidslaan 117876GJ Valthermond
23-03-202414:00 uur Dalen MC 1 - V.E.B.'98 MC 1't Grootveld, Dalerveensestraat 30 B7751ZT Dalen
23-03-202415:45 uur V.V.E.'86 DS 2 - V.E.B.'98 DS 2De Veenschappen, Veenschapswijk 197887TZ Erica
23-03-202416:00 uur Bruins Olhaco HS 4 - V.E.B.'98 HS 1Trasselt, Tilber 57908PB Hoogeveen
23-03-202416:00 uur Actief MB 1 - V.E.B.'98 MB 1Sporthal Groote Veen, Boomgaard 79761TM Eelde
06-04-202410:30 uur V.E.B.'98 N5 2 - M.S.K. N5 2't Grootveld, Dalerveensestraat 30 B7751ZT Dalen
06-04-202411:00 uur Sudosa-Desto MC 3 - V.E.B.'98 MC 1Sporthal Olympus, Mr. Groen van Prinstererlaan 1009402KG Assen
06-04-202411:30 uur Thriantha N5 2 - V.E.B.'98 N5 2't Grootveld, Dalerveensestraat 30 B7751ZT Dalen
06-04-202417:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - Pegasus HS 1Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
06-04-202417:00 uur V.E.B.'98 MB 1 - Annen MB 1Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
06-04-202419:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Pegasus DS 2Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
06-04-202419:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - V.C.Z. DS 3Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2e Exloërmond
12-04-202419:00 uur Oostermoer MB 1 - V.E.B.'98 MB 1De Goorns, Asserstraat 339461GB Gieten
13-04-202409:00 uur V.E.B.'98 N5 1 - Emmen'95 N5 3Esdalhal, Oosterstraat 787822HG Emmen
13-04-202409:00 uur Sudosa-Desto MC 4 - V.E.B.'98 MC 1Sporthal Olympus, Mr. Groen van Prinstererlaan 1009402KG Assen
13-04-202410:00 uur O.S.R. N5 1 - V.E.B.'98 N5 1Esdalhal, Oosterstraat 787822HG Emmen
13-04-202411:00 uur V.E.B.'98 N5 2 - M.S.K. N5 2Esdalhal, Oosterstraat 787822HG Emmen
13-04-202412:00 uur V.E.B.'98 N5 2 - Vonk/Coevorden N5 2Esdalhal, Oosterstraat 787822HG Emmen
13-04-202414:00 uur O.S.R. DS 2 - V.E.B.'98 DS 1Exloo, Hoofdstraat 58 A7875AD Exloo
13-04-202417:30 uur En Bloc DS 4 - V.E.B.'98 DS 2Veenoord, Nieuwe weg 57844NA Veenoord
13-04-202417:30 uur Captains***Kangeroe HS 2 - V.E.B.'98 HS 1De Meet, M. Hzn. Trompstraat 427772ZH Hardenberg
13-04-202419:00 uur Pegasus DS 3 - V.E.B.'98 DS 3